12 жовтня 2018 року відбулась екскурсія до пожежної частини Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області для учнів НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"

З цікавістю школярі слухали розповідь пожежників про їх нелегку працю, швидкість виконання своїх завдань, вміння діяти грамотно, впевнено, надаючи допомогу потерпілим.
    У ході проведення екскурсії учні мали змогу ознайомитись із пожежно-рятувальною технікою і обладнанням, яке використовується під час гасіння пожеж та подоланні різноманітних надзвичайних ситуацій.
 Черговий караул продемонстрував дітям розгортання пожежного автомобіля для гасіння пожежі. У своїх дитячих руках екскурсанти змогли потримати пожежний рукав, по якому під час локалізації вогню ... Читать дальше »

Переглядів: 202 | Додав: IRINA | Дата: 15.10.2018 | Коментарі (0)