Історія нескорених

У неділю, 14 жовтня, Україна відзначила низку свят: свято Покрови, День захисника України, День українського козацтва та 76-у річницю створення Української Повстанської Армії.
         Враховуючи всі ці пам'ятні дати, учні НВК «НВК Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» у п'ятницю, 12 жовтня,  відвідали могилу очільника українського повстанського руху, капелана УПА, стигматика Степана Навроцького. Там вони провели спільну молитву за Україну,згадали її історичне минуле, а також основні моменти життя С. Навроцького.
     У вівторок, 15 жовтня, учні школи прослухали урок історичної пам'яті «Українська Повстанська Армія – історія нескорених». Старшокласники разом із вчителем історії виступили з доповідями про основні події тих часів. Було проведено історичну вікторину «Козацька доба»,в ході якої учні активно відповідали на питання вчителя, які стосувалися теми козацької доби на Україні.
   Учні переглянули фільм «Кіборги» намагаючись відчути всю трагічність теперішніх подій в зоні АТО,  на Донбасі.

Вчитель історії

Карпа О.Я.