У категорії матеріалів: 4

Спеціалістів І категорії    1
Спеціалістів ІІ категорії    3
Спеціалістів    1
Мої статті | Переглядів: 115 | Додав: IRINA | Дата: 15.06.2020 | Коментарі (0)

Гродзевич Наталія Григорівна - прибиральниця - 0,75

Броговська Надія Теодорівна - сторож - 0,7

Приступа Ярослав Володимирович - підсобний робітник - 0,5

Мої статті | Переглядів: 197 | Додав: IRINA | Дата: 14.05.2019 | Коментарі (0)

Лозовий Богдан Михайлович свою педагогічну діяльність розпочав у 1980 році вчителем математики і фізики Московської ВШ, Запорізької обл. З 1983 року - вчитель фізики Куткірської ВШ. А з 1985 - став директором цієї ж школи. 14 років очолював дану школу, а з 1999 р. стає директором Красненської СШ №2. З 2002 по 2007 р. - директор Сторонибабської СШ. З 2008 р. по сьогоднішній день очолює НВК" Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ". Богдан Михайлович показав себе вмілим керівником учнівського та педагогічного колективів. Зі своїми обов'язками справляється бездоганно, постійно демонструючи оперативність і високу професійність. Йому притаманні  ерудиція, інтелігентність, висока внутрішня культура. Є взірцем для педагогічного колективу школи, громадськості села. Учні школи, яку очолює Лозовий М.Б., постійні учасники олімпіад, спортивних змагань та оглядів художньої самодіяльності. Педагоги НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" - учасники Всеукраїнського конкурсу "Учитель року". Чимало старань доклав Богдан Михайлович до реконструкції школи в селі Ракобовти. Йому властиві доброзичливість, готовність подати кожному педагогу і учневі допомогу. Щирий і сердечний педагог, вимогливий керівник. Завжди тримає в полі зору проблеми освітньої галузі.

Мої статті | Переглядів: 221 | Додав: IRINA | Дата: 21.11.2016 | Коментарі (0)

Лозовий Богдан Михайлович - вч.фізики, категорія - вища,  педагогічне звання - Старший вчитель, Відмінник освіти України, стаж роботи - 40 р.

Результати пошуку "Відмінник освіти України"стаж роботи - 35 р.

Карпа Оксана Ярославівна - вч.історії, географії, спеціаліст ІІ категорії., стаж роботи - 12 р.

Литвин Надія Мар'янівна - вч. біології та хімії, спеціаліст І категорії., стаж роботи - 8 р.

Мазник Галина Ярославівна - вч. української мови та літератури, основи здоров'я, категорія - вища, педагогічне звання - Старший вчитель, стаж роботи - 34 р. Кл.керівник 5 кл.

Мороз Марія Петрівна - вч. початкових класів, категорія - вища, стаж роботи - 27 р. Кл.керівник 3, 4 кл.

Петришин Мар'яна Орестівна - вч. початкових класів, спеціаліст ІІ категорії, стаж роботи - 19р.

Приставська Оксана Миколаївна - вч. математики, категорія - вища, стаж роботи - 31 р. Кл.керівник  7 кл.

Семенович Ірина Романівна - вч. української літератури, інформатики, трудового навчання, спеціаліст ІІ категорії, стаж роботи - 6 р. Кл.керівник  9 кл.

Семенович Леся Михайлівна - заступник директора, вч. української мови та літератури, зарубіжної літератури, категорія - вища, педагогічне звання - Старший вчитель, стаж роботи -  31 р.

Сирота Микола Васильович - вч. музики, категорія - вища, педагогічне звання - Старший вчитель, стаж роботи - 32 р.

Хмілярчук Мирослава Тимофіївна - вч. іноземної мови, спеціаліст вищої категорії, класний керівник - 8 класу, стаж роботи - 22 р.

Мої статті | Переглядів: 273 | Додав: IRINA | Дата: 21.11.2016 | Коментарі (0)