Директор школи

Лозовий Богдан Михайлович свою педагогічну діяльність розпочав у 1980 році вчителем математики і фізики Московської ВШ, Запорізької обл. З 1983 року - вчитель фізики Куткірської ВШ. А з 1985 - став директором цієї ж школи. 14 років очолював дану школу, а з 1999 р. стає директором Красненської СШ №2. З 2002 по 2007 р. - директор Сторонибабської СШ. З 2008 р. по сьогоднішній день очолює НВК" Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ". Богдан Михайлович показав себе вмілим керівником учнівського та педагогічного колективів. Зі своїми обов'язками справляється бездоганно, постійно демонструючи оперативність і високу професійність. Йому притаманні  ерудиція, інтелігентність, висока внутрішня культура. Є взірцем для педагогічного колективу школи, громадськості села. Учні школи, яку очолює Лозовий М.Б., постійні учасники олімпіад, спортивних змагань та оглядів художньої самодіяльності. Педагоги Ракобовтівської філії І-ІІ ст.Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1 - учасники Всеукраїнського конкурсу "Учитель року". Чимало старань доклав Богдан Михайлович до реконструкції школи в селі Ракобовти. Йому властиві доброзичливість, готовність подати кожному педагогу і учневі допомогу. Щирий і сердечний педагог, вимогливий керівник. Завжди тримає в полі зору проблеми освітньої галузі.

Категорія: Мої статті | Додав: IRINA (21.11.2016)
Переглядів: 222 | Рейтинг: 0.0/0