З молитвою до Бога

З настанням весни християни перебувають у часі Великоднього посту, який спонукає кожного християнина до покаяння та молитви, духовного становлення і переосмислення цінностей життя.
З цього приводу у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»  з 20 по 24 березня проходив традиційний Тиждень духовності під проводом о. Богдана Юрківа.  Цей тиждень мав перед собою мету: наблизити учнів до Бога, нагадати усім про дні Великого Посту, замислитися над своїми вчинками, щоб у майбутньому стати не лише освіченою, а й доброю та побожною людиною.

Кожний день школярі розпочинали з молитви за Україну, за родини, за себе та своїх наставників. Під час молитви кожен усвідомлював велику відповідальність за створений Богом світ, за те, яким повинен бути кожен з нас в очах Божих.

Протягом  Тижня духовності в школі панувала приязна атмосфера, відчувалося затишшя, між школярами посилилися дружні відносини, на обличчях побільшало усмішок, але зменшилось галасливості і непослуху.

Переглядів: 308 | Додав: IRINA | Рейтинг: 0.0/0