Літературну майстерню сміху дідуся Кенира присвячену 190-річчю від дня народження видатного українського поета-байкаря Л.І.Глібова проведено з учнями-читачами 1-4 класів в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" сільським бібліотекарем М. Смолінською.

Метою заходу було розкрити перед читачами неповторний світ творчості Л.Глібова, поглибити знання про його творчість, виховувати прекрасні людські риси.

Під час заходу діти торкнулися найніжніших струн поетичного слова поета, заглянувши до його літературної майстерні. Школярі також ознайомилися з крилатими висловами Л.Глібова, відгадували кросворд "Дідусь Кенир-незнайомець".
         Після цього було проведено невеличкий конкурс на кращого Сміхотвора літературної майстерні.

Переглядів: 428 | Додав: IRINA | Дата: 05.03.2017 | Коментарі (0)