"Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, Бо ти для мене совість і закон " - під таким гаслом відбулась літературно-музична композиція 17 березня в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ "під керівництвом учителя української мови та літератури Мазник Г.Я., учителя музичного мистецтва Сироти М.В., приурочена  203 роковинам від дня народження Великого Кобзаря.

Ведучі свята акцентували увагу на тому, що у фундаменті сучасної культури лежить надійний моноліт - Шевченкове слово. Воно різне і мінливе, як життя, як людські пристрасті. У ньому правда, і добро, і краса. Та треба вміти їх у слові від ... Читать дальше »

Переглядів: 325 | Додав: IRINA | Дата: 17.03.2017 | Коментарі (0)

16 березня учні 6-8 класів НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ" під керівництвом учителя математики Приставської О.М. взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру". Цього року учасниками стало 13 учнів.

В умовах конкурсу багато розважальних завдань, які перевіряють не тільки математичні знання дитини, а й кмітливість та логічне мислення.

Учні переконались, що обмірковування задачі може бути справою живою, захоплюючою і, навіть, веселою.

Переглядів: 346 | Додав: IRINA | Дата: 17.03.2017 | Коментарі (0)