Вони боролись, щоб ми перемогли

Учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» переглянули  художню кінострічку про події на Донбасі, а саме - про боротьбу українських захисників за Донецький аеропорт у вересні 2014 року – «Кіборги».
       У фільмі показано, чим займаються оборонці Донецького коли не стріляють у «сепарів» і  не обмінюють полонених .  А вони в цей час ведуть дискусії про історію, літературу й національну ідею України.
Їх, головних героїв, шестеро: Серпень (В’ячеслав Довженко), Мажор (20-річний Макар Тихомиров), Старий (Віктор Жданов), Субота (Андрій Ісаєнко), Гід (Роман Ясіновський), Псих (Костянтин Темляк).
      Вони дуже різні. І навіть розмовляють різними мовами – усе, як на справжній передовій.
      Діти з великою зацікавленістю і водночас з тривогою спостерігали за акторами, які зіграли головних персонажів, і, яким вдалося створити дуже щире і потужне кіно. Передусім завдяки тому, що його герої, з усією своєю філософією й дискусіями, – не «пластмасові», а справжні, живі.
  І хочеться вірити в слова режисера Ахтема Сеїтаблаєва: « Хоч не ми розв’язали цю війну, ми її завершимо – перемогою».

Вч.історії

Карпа О.Я.