НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЯ І МИ,СВОЄЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ

1 грудня 1991 року в Україні відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт проголошення незалежності України, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою України.
Референдум відбувся в усіх 27 адміністративних регіонах України: 24 областях, Автономній республіці Крим, Києві та Севастополі.
       За підсумками референдуму були зміцнені правові засади державного суверенітету, створені умови для подальшого розгортання державотворчих процесів у незалежній Україні.
        З нагоди відзначення 27-ї річниці Всеукраїнського референдуму в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
 був проведений урок «НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЯ І МИ,СВОЄЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ»

Метою проведення уроку було донесення до учнів школи важливості цієї дати для нашої держави.

Семенович Л.М.,

заступник директора з НВР