День безпечного Інтернету

З кожним роком все більше українських дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв'язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей.

Учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» 5 лютого 2019 року долучились до відзначення Дня безпечного Інтернету. Цей день проходив під гаслом «Разом для найкращого Інтернету», який мав на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, представників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

Вчитель інформатики Семенович І.Р. провела тематичні уроки для учнів початкових класів «Безпека дитини в Інтернеті». Метою захисту дітей від насильства у 7-9 кл. було проведено урок  «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» Учні дізналися які існують ризики в соціальних мережах та як не стати їх жертвою.

Семенович І.Р.,

вч. інформатики