Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, яке здійснюється самими дітьми одне до одного. 25.02.2019 у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» було проведено урок «Stop - булінг!» під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Семенович Л.М.
Булінг – це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.
На уроці учні зрозуміли, що потрібно стримувати власну агресію, не наслідувати таку поведінку від інших, розповідати про негаразди в класі класному керівнику, батькам. Діти активно долучались до діалогу, ставили запитання, а натомість отримали поради щодо формування безпечного освітнього простору шляхом створення позитивного мікроклімату, оволодіння навичками безпечної поведінки та толерантної міжособистісної взаємодії.

Переглядів: 178 | Додав: IRINA | Дата: 25.02.2019 | Коментарі (0)