26 лютого у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»  відбувся флешмоб щодо підтримки полонених моряків. Метою заходу було повідомити дітям про нашого земляка Оприска А.А., уродженця с.Надітичі Миколаївського р-ну.,  Львівської обл. Наші українські моряки тримаються гідно, відчуваючи повсякчас підтримку з боку українського народу. У рамках флешмобу учні виготовили сині та жовті кораблики. Чекаємо вас вдома!

Щепанюк Н.М.,

вч.початкових класів

Переглядів: 171 | Додав: IRINA | Дата: 26.02.2019 | Коментарі (0)

25 лютого Україна урочисто відзначила 148-річницю від дня народження великої української поетеси Лесі Українки. З цієї нагоди 26 лютого в НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» у дошкільній групі «Малятко» було проведене заняття (за мотивом казки «Біда навчить») присвячене вивченню творчої спадщини видатної української письменниці та поетеси Лесі Українки під керівництвом вихователя Семенович І.Р.

Леся Ук ... Читать дальше »

Переглядів: 193 | Додав: IRINA | Дата: 26.02.2019 | Коментарі (0)