До відзначення Дня української писемності та мови долучилася вся шкільна родина Ракобовтівської філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1.

Традиційно,у цей день учні нашої школи написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Учитель української мови та літератури Мазник Г.Я. провела усний журнал “У писемності та мові - наша сила”, Мороз М.П. - гру-конкурс “Ми веселі та кмітливі українці милі”, Петришин М.О. - гру-вікторину “Як я знаю рідну мову”. Учні 2 класу під керівництвом Семенович І.Р. пройшли квест “Відчуй смак української мови” під час якого діти дізналися про виникнення письма, згадали історію створення книги. Команди виконували різні завдання (мовні ігри, ребуси), за правильне виконання отримували фішки. Другокласники роблять перші кроки у вивченні мови, проте твердо переконані, що рідна мова має велике значення у житті людини і держави.

“Рідна мова дорога людині, як саме життя” - говорит ... Читать дальше »

Переглядів: 105 | Додав: IRINA | Дата: 10.11.2021 | Коментарі (0)