Святе Письмо навчає: «Не хлібом єдиним житиме людина, а кожним словом, що походить з уст Божих». До цього слова Божого, як невичерпного джерела Божої мудрості, припадють учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» під час Тижня духовності, який переслідував мету: наблизити учнів до Бога, нагадати усім про дні Великого посту, замислитися над своїми вчинками і в майбутньому стати не лише освіченою, а й доброю та побожною людиною.

Кожен день розпочинається зі спільної молитви з о. Богданом Юрківим, яка супроводжується притчами та катехитичними науками. Учні та вчителі разом моляться за всіх дітей, які навчаються, за їх наставників, за батьків, за любов і мир між людьми в Україні та світі.

В рамках Тижня духовності, 9 квітня, у церкву Успіння Пресвятої Богородиці с.Ракобовти на Хресну дорогу завітали учні та педагоги Новомилятинської ЗОШ І-ІІІ ст ... Читать дальше »

Переглядів: 203 | Додав: IRINA | Дата: 09.04.2019 | Коментарі (0)