До 80-ї річниці проголошення Карпатської України, 3 квітня, у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» з метою належного відзначення цієї важливої події у житті краю, виховання у дітей та молоді патріотизму, шанобливого ставлення до героїчного минулого нашого краю була проведена година історичної пам’яті «Карпатська Україна. Історія у фактах»:
    Століттями Закарпаття було ізольоване політично та культурно від інших українських земель.Після Першої світової війни край пережив відродження національної ідентичності. На початку 1939-го, коли Європа готувалась до наступної війни, боротьба за контроль над регіоном загострилась. У складних умовах політичного і військового протистояння була проголошена Карпатська Україна, сіючи зерна майбутньої незалежної України.
   Учні також мали можливість переглянути фільм «Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919-1939» . Це дуже ці ... Читать дальше »

Переглядів: 210 | Додав: IRINA | Дата: 04.04.2019 | Коментарі (0)