У неділю учні "НВК Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ"   провели щорічне традиційне свято ялинки, яке відбулось у Народному домі, а пройшло воно під назвою "Одного разу в Ракобовтах...". Цьому передувала велика організаційна підготовка. Школярі готували костюми, декорації, номери художньої самодіяльності, конкурсну програму. Цікавості і азарту учням додавало ще й те, що на свято запросили не лише батьків, а й громадськість села. Кожний намагався придумати щось таке, щоб захопити і здивувати присутніх.

Приготування були варті того, бо свято  - вдалося на славу! Всім було дуже цікаво і весело. Різноманітна концертна програма кожному глядачеві припала до душі.

Присутні отримали великий заряд позитивних емоцій і зробили безліч світлин на пам&# ... Читать дальше »

Переглядів: 265 | Додав: IRINA | Дата: 25.12.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 207 | Додав: IRINA | Дата: 25.12.2017 | Коментарі (0)