Протягом року діти з нетерпінням і цікавістю чекають дня, коли до оселі завітає святий Миколай. Він добрий та щедрий друг дітей та знедолених. Миколай-чудотворець особливо шанований в Україні.

Величали Святого Миколая і у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ". Учні початкових класів, разом із своїми класними керівниками запросили всіх на казкове дійство "Світом Миколай мандрує...".

Були на святі й недобрі персонажі, але добро, як завжди, перемогло зло і Миколай з Ангелами прибули на свято. Тут їх з нетерпінням чекали дошкільнята, які разом із вихователем підготувалися до зустрічі із Святим.

Прикрасив свято танець маленьких Сніжинок, який додав усім присутнім гарного настрою. На завершення всі отримали подарунки від Миколая.

Допомогли в отриманні подарунків такі спонсори: "Буський держлісгосп в особі д ... Читать дальше »

Переглядів: 272 | Додав: IRINA | Дата: 19.12.2017 | Коментарі (0)