10 вересня, виповнилася 10-та річниця з дня смерті останнього Головного командира УПА Василя Кука. З цієї нагоди, на Батьківщині відбулись заходи вшанування пам’яті.
У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.» теж  вшанували пам'ять останнього головнокомандувача ОУН-УПА Василя Кука.
Було проведено усний журнал «Василь Кук – Почесний громадянин Буського району», на якому вчитель історії описав основні факти життя, молодість, арешт і останні роки головнокомандувача Української Повстанської Армії Василя Кука. Після цього учні переглянули короткий фільм «УПА - Галицькі месники». Діти з захопленням спостерігали за учасниками УПА, слухати їхню історію, тим паче, що події, зображені у фільмі, відбувалися на наших землях, на території Буського району. Старші учні зацікавилися історією своїх земляків, які боролися за становлення Української державності. В їхніх очах можна було побачити почу ... Читать дальше »

Переглядів: 265 | Додав: IRINA | Дата: 23.09.2017 | Коментарі (0)