З глибини віків нам сяє мудре слово

Під такою назвою у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ» відбувся історико-літературний круїз приурочений Дню української писемності та мови  на який завітала сільський бібліотекар Марія Смолінська.

Метою заходу було формувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати народ, ні Україна як держава.

Під час заходу присутні ознайомились зі сторінками історії української мови, історією виникнення української писемності, згадали скорботні дати на тернистому шляху її розвитку. Про історію виникнення української писемності розповіла бібліотекар Марія Смолінська. Після закінчення заходу учні мали змогу ознайомитись з тематичною викладкою літератури «Від Нестора літописця -  до наших днів», на якій було представлено старовинні книги. Родзинкою виставки була книга «Псалтир церковно-приходської школи» по якій навчалися ракобовтівські діти майже 170 років тому.

Переглядів: 291 | Додав: IRINA | Рейтинг: 0.0/0