Подорожумо безпечним Інтернетом

17 лютого учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» на уроці інформатики поглибили власні знання про правила поведінки в Інтернеті й одразу отримали  нагороди за правильні відповіді.  Усі ми змалечку навчаємося правил безпечної поведінки вдома, у навчальному закладі, на вулиці. Ми знаємо, як важливо бути пильними та стежити за своїми речами.

Інтернет вже майже повсюди. І це добре, адже він справді чудовий помічник, але інколи він перетворюється на небезпечний лабіринт, у якому можуть заблукати навіть дорослі, що вже говорити про дітей! Групи смерті, шахраї, кібербулінг, азартні ігри і це ще не весь перелік небезпек у мережі, які мають на меті нашкодити дітям.

Життя людини – це найдорожчий Божий дар на Землі. Будьте обережними з безпечним Інтернетом!

Семенович І.Р.,

вч.інформатики