Плаче свічка пам'яті Небесної Сотні

19 лютого в НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» відбувся урок пам'яті «Плаче свічка пам'яті Небесної Сотні». У ході уроку діти згадали подвиг героїв Майдану, які віддали своє життя під час Революції Гідності, відстоюючи ідеали демократії, права і свободу людини, європейське майбутнє України. Школярі декламували сучасні вірші, в яких звучали слова боротьби української нації за волю та рівність. Під час заходу учні переглянули відеоматеріали: "Обличчя Майдану", гімн Небесної Сотні "Пливе кача", "Небесна Сотня. Герої не вмирають", які дали можливість дітям відчути героїчний дух всіх подій, що відбувалися на Майдані. Учні запалили свічку пам’яті та хвилиною мовчання віддали данину громадській відвазі, силі духу самовідданих патріотів, які поклали життя на вівтар служіння Вітчизні.

Семенович Л.М.,

Заступник директора