Немов прокляття ожива Рік тридцять третій… Голод… Голод …

У четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять мільйонів наших співвітчизників, які загинули найстрашнішою зі смертей-від голоду. У п’ятницю 24 листопада, у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» було проведено загальношкільну лінійку «Немов прокляття ожива Рік тридцять третій… Голод…  Голод …»  в пам'ять про всіх померлих. Діти наводили факти про Голодомор ‎1932-1933 років в Україні, а також зачитали спогади очевидців. Учні  засвітили свічку пам’яті , передавали її з рук у руки і почепили Незабудки пам’яті на карту України.
     А 25 листопада у суботу, односельчани зібралися біля церкви Успіння  Пресвятої Богородиці і запалили свічки пам’яті всіх невинно убієнних жертв голодомору.

Переглядів: 307 | Додав: IRINA | Рейтинг: 0.0/0