Книга - ключик у світ знань!

11 років тому по всьому світу стартувала традиція щорічно у першій декаді лютого проводити Всесвітній день читання книги вголос.

Сьогодні, 05.02.2021 року, учні 1 класу НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» під керівництвом учителя Семенович І.Р. долучились до цього свята. Читання вголос – річ надзвичайно корисна. Воно стимулює розвиток мозку, наповнює словниковий запас дитини, розвиває дитячу увагу й уяву, залучає візуальне та слухове сприйняття, а також моторну активність (рухи губами).  Завдяки читанню дитина починає аналізувати, що таке добре і що таке погано, наслідує головного героя.

Активні читачі були нагороджені памятними медалями.  Закликаємо усіх до читання вголос у школі, у колі друзів, у колі сім’ї, бо це зближує нас та єднає.

Вчитель

Семенович І.Р.