Хай буде мир на всій Землі

21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше щастя у світі - це мир.

Навчальний день у Ракобовтівській філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст. N1 розпочався урочистою лінійкою "Хай буде мир на всій Землі", яку підготували учні 3-4 класів.

Школярі 1-4 класів долучилися до проведення акції "Голуб миру". Діти власноруч виготовили паперових голубів, які символізують мир у всьому світі. Кожен голуб ніс у собі побажання мирного неба над нашою Батьківщиною та припинення військових дій на території України.

Також був проведений конкурс малюнків "Я малюю мир". Кожна перерва і кожен урок у цей день були пронизані цією темою

Миру Вам!

Класні керівники: