Переглядів: 120 | Додав: IRINA | Дата: 29.05.2020 | Коментарі (0)

Зі святом останнього дзвоника
Від щирого серця вітаю Вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Сердечно дякую вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

Всім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а учням – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

Переглядів: 114 | Додав: IRINA | Дата: 29.05.2020 | Коментарі (0)