Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму протягом тижня в НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ» було організовано та проведено ряд заходів: книжкова виставка літератури «Україна – єдина країна», конкурс малюнків серед учнів початкових класів «Моя Батьківщина» , виховні години у старших класах та круглий стіл «Україна – єдина, соборна держава» .

Під час заходів учні висловили впевненість у нео ... Читать дальше »

Переглядів: 190 | Додав: IRINA | Дата: 21.01.2019 | Коментарі (0)