Як і в багатьох школах Буського району 25 травня в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І – ІІ ст. -ДНЗ" відбулося Свято останнього дзвоника. На урочисту лінійку зібралися учні, вчителі, батьки, громадськість села, гості. Ведучі свята І. Царук та М. Камінська оголосили про його початок. Ознаменував відкриття урочистостей Гімн України.

За традицією, шкільну громаду привітав директор школи Лозовий Б. М., який побажав випускникам обрати правильний шлях у житті і успішно здати ДПА. Також Богдан Михайлович вручив Подяки та Грамоти за призові місця у районних конкурсах, олімпіадах, за успішне навчання кращим учням школи. Святкові напутні слова звучали для випускників від найменших школярів - першокласників. А ще  були музичні дарунки та слова подяки від 9 класу вчителям та батькам за науку, за любов і щоденну турботу. А від учнів молодших класів - танець.

Переглядів: 229 | Додав: IRINA | Дата: 04.06.2018 | Коментарі (0)