З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови,  в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ"учні школи під керівництвом учителя української мови та літератури Мазник Г.Я. підготували загальношкільну лінійку "Мово моя українська, мово моя материнська..."

Учні наголосили, що у кожного народу є незмірне багатство душі - його мова. Заглиблюючись у цю таїну, ми засвоюємо золоті народні скарби  і виховуємо у собі творчу особистість. Адже рідна мова - найбільший духовний скарб, у якому народ звеличує себе, яким представляє світові найцінніші набутки свого серця й мудрості, передає з покоління в покоління досвід, культуру, традиції. Як сонячне тепло, вона зігріває словами добрими, почуттями світлими, думками ... Читать дальше »

Переглядів: 332 | Додав: IRINA | Дата: 22.02.2017 | Коментарі (0)