Відчуй смак української мови

09.11.2020 в НВК «Ракобовтівська ЗОШ –ІІ ст.-ДНЗ» відбувся мовознавчий квест, присвячений Дню української писемності та мови під назвою «Відчуй смак української мови» Під час заходу панувала творча й весела атмосфера. Мовні загадки, шаради, ребуси, завдання, у цікавій ігровій формі, учні 5-9 класів виконували із великим задоволенням. Також школярі взяли участь у ювілейному Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Результати диктанту когось потішать, когось – засмутять, але те, що це диктант єдності, не викликає сумнівів.

День української писемності та мови – лише один день зі шкільного життя, а за ним – роки сумлінної праці й самовдосконалення в царині мови та літератури. Хай квітне українське слово, а учні старанно вивчають рідну мову.

Семенович І.Р.,

класний керівник 8 класу