У вінок слави Кобзареві

Кожної весни весь світ вшановує великого сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» протягом тижня було проведено ряд заходів, присвячених 207-ій річниці із дня народження Кобзаря. Учні взяли участь у літературних читаннях «Іду з дитинства до Тараса», годинах спілкування, побачили виставку книг «Володар у царстві духа», представили свої проєкти про Кобзаря, виготовили лепбук, долучились до створення відеоролика. Яскравим завершенням тижня стала літературна кав’ярня «У вінок слави Кобзареві» під час якої учні згадали цікаві епізоди з життя поета, прослухали вірші, присвячені Кобзарю, взяли участь у вікторині. Закінчився захід закликом з вірша великого сина нашого народу: «Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь…»

Семенович Л.М.,

заступник директора