Толока

Вже стало доброю традицією до Великодня прибирати наші двори і вулиці. У НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ"
до прибирання єдиною командою вийшли педагоги та учні школи. Своїм вихованцям вони особистим прикладом доводять: подібні заходи мають об'єднувати всіх навколо однієї мети - піклування про довкілля та підтримання навколишнього середовища у належному стані.

Бадьорі та усміхнені, учасники толоки одразу стали до роботи. Присвятити годинку свого особистого часу на приведення території школи до ладу. Легко і весело іде робота, тим паче, коли працювати гуртом. Одні – підмітають, інші висаджують квіти, треті займаються побілкою дерев.

Сміття на пришкільній території не мало шансу залишитися, бо за справу взялися справжні борці за чистоту та захисники довкілля. Після прибирання, переконані хлопці та дівчата, територія навчального закладу виблискуватиме чистотою. І в силах кожного учня, щоб вона залишалася такою і надалі.

Переглядів: 326 | Додав: IRINA | Рейтинг: 0.0/0