Превентивна зустріч школярів з працівниками поліції та ювенальної превенції

1 грудня у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ» відбулася зустріч з інспекторами ювенальної превенції Буського відділу поліції Кам’янко-Буського ВПГУНП у Львівській області з учнями школи.

Під час зустрічі було проведено бесіду про домашнє насильство та правопорушення неповнолітніх осіб. Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронців про домашнє насильство та кримінальну відповідальність неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейські нагадали дітям і основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Діти брали активну участь у бесіді, просили пояснити конкретні правові ситуації, ставили питання за темою зустрічі.

Семенович Л.М.,

Заступник директора з НВР