Матусю, сонечко моє

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері.Свято Матері - свято любові. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей
     У п'ятницю, 12 травня, в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" відбулося свято під назвою "Матусю, сонечко моє". Учні початкових класів підготували святковий концерт, де возвеличили Матір у трьох особах: Мати Божа, мати Україна і рідна ненька, яка подарувала нам життя.

Діти розповідали вірші, співали пісні. Прикрасили свято і старшокласники, які подарували матусям чудові пісні. В знак любові і подяки своїм матерям і бабусям діти вручили букети весняних квітів. Кожна матуся зі сльозами на очах раділа цим вітанням.

В кінці свята прозвучала пісня "Многая літа". А закінчилось свято такими словами:

Нехай світанок травневим святом

Над цілим світом зоряно цвіте,

Хай сяє сонце в серці слово "мати"

Таке незгасне, вічне і святе....

Переглядів: 322 | Додав: IRINA | Рейтинг: 0.0/0