Квітковий вернісаж

Вже стало традицією щорічно у вересні, проводити виставку "Квітковий вернісаж" Головне завдання цього заходу - навчити учнів глибше розуміти природу, виховувати любов до прекрасного, втілювати свої думки, мрії, бажання у спеціально підібрані квіти, вивчати традиції свого народу. Так і цього року, 17 вересня, у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" відбулася квіткова виставка.

Учні 1-9 класів презентували яскраві композиції букетів із квітів. Цікавими та оригінальними були не тільки самі квіткові композиції, а й поетичні та влучні назви робіт: "Літо, до побачення! Здрастуй, осінь.", "Осіння усмішка", "Королева осені" та ін.

У композиціях прозвучали  почуття патріотизму та гордості за свою державу, за свій народ, які радували душу присутніх своєю красою, вишуканістю, оригінальністю.

Литвин Н.М.

вч. біології