Держава наша є і вічно буде!

27 річниця Незалежності України - це результат тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою національну державу, яка повинна стати запорукою успішного розвитку суспільства. Однак сьогодні Україна знову переживає часи агресії та посягань на незалежність та цілісність держави.

У день 27 річниці Незалежності України у с. Ракобовти завітали прочани із сіл Спас та Деревляни до місця поховання державника, борця за волю України, стигматика Степана Навроцького.

Прочан зустріли на околиці села учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» та громада із хоругвами та синьо-жовтими прапорами. Об'єднавшись, всі пішли в церкву Успіння Пресвятої Богородиці на урочисте богослужіння.

До присутніх звернулись діти із признанням у любові своїй Батьківщині - Україні рядками Василя Симоненка:

Україно! Ти для мене диво,

І нехай летить за роком рік,

Буду, нене, щиро і правдиво

З Тебе дивуватись повік.

вч.інформатики Семенович І.Р.