День миру 2020

Сьогодні світова спільнота відзначає День миру. Це свято бере початок з 1982 року, коли Генеральна Асамблея ООН проголосила 21 вересня Міжнародним днем миру, днем загального припинення вогню і відмови від насильства. В Україні ця дата відзначається з 2002 року.

У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» 21 вересня провели акцію «Ми - за мир!» Вся шкільна родина у День Миру виготовила символічні значки, як нагадування всім, що ми в змозі творити мир власними руками. Школярі навчилися своїми руками виготовляти паперових голубів – символа миру, а учні 1 класу малювали тематичні малюнки .

Для усіх нас це свято набуло особливого значення. Адже сьогодні на Сході нашої держави кращі українські сини боронять територіальну цілісність країни та відстоюють мирне життя для її народу. Тому зараз, як ніколи, для кожного з нас мир – найбільша і найважливіша цінність.

Семенович І.Р.,

кл.керівник 8 кл.