Батьківщині вірні до загину

Учні 5-6 класів НВК "Ракобовтівська ЗОШ-І -ІІ ст.-ДНЗ" переглянули український фільм про УПА "Нескорений"

"Нескорений" - український художній фільм 2000-го року кінорежисера Олеся Янчука.

Події кінофільму відбуваються у 1950 році. В цей час ведеться нерівна боротьба на теренах Західної України боротьба на два фронти: спочатку проти німецьких військ та диверсійних загонів НКВС СРСР, а потім — самотужки у лютому герці з усією каральною силою СРСР. У Карпатах в цей період вели збройну боротьбу частини та невеликі боївки Української Повстанської Армії.

На чолі армії — талановитий командир, славетний генерал-хорунжий Роман Шухевич, знаний серед воїнів УПА якТарас Чупринка.  Саме долю цього командира покладено в гостросюжетну й динамічну основу фільму «Нескорений». Це вдала спроба художніми засобами донести до глядача правду про події воєнного та повоєнного часу в Західній Україні.

Учні глибоко вражені правдивим і сміливим сюжетом кінофільму, а особливо постаттю Романа Шухевича - українського героя і патріота.

Сташків О.Р.,

вч. географії