Конкурс малюнків

З давніх-давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори заповнені збіжжям, ми відзначаємо cвято працівників сільського  господарства.

День працівників сільського господарства відзначається в Україні щорічно у третю неділю листопада.

З нагоди цього свята учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» взяли участь у конкурсі малюнків «Праця аграріїв – одна з найважливіших на землі».  Малюнки передали в ТОВ «Захід-Агро МХП».

Приємною несподіванкою стало те, що напередодні Нового року та Різдва Христового менеджер з регіонального розвитку Грициляк Олег Романович разом і Купченським сільським головою Смолінським Богданом Ярославовичем завітали в школу для нагородження активних учасників конкурсу (а було їх аж 21!). Учні отримали цінні подарунки та солодощі.

Кожного року представники цієї фірми дарують подарунки в День святого Миколая. Висловлюємо щиру подяку. Добрих Вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків ! Хай обходять вас стороною природні стихії! А Ви і Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, добробуті та при доброму здоров’ї .

Переглядів: 324 | Додав: IRINA | Рейтинг: 1.0/1